Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz


HAKKIMIZDA

           Yeldan Bilgisayarın kurucusu olan Ümit Yeldan Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği mezunudur. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi İktisat fakültesine iki yıl devam etmiştir. 1988 ve 1992 yıllarında Avcılar Beta, Aksaray Akademi Bilgisayar Merkezi ve Bakırköy Tülin dershanelerinde bilgisayar öğretmenliği yapmıştır.Aynı zamanda Kasım-1988 yılından itibaren İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğünde ilk bilgisayar kurulumunu yaparak ve ilk programları olan Bordro Programını 2 ayda yazarak, Ocak-1989'da  katsayı değişiklerine rağmen en hızlı ve hatasız bordroyu İstanbul Defterdarlığına veren kurum olmasını sağlamış ve kurumun bazı basın organlarımızca övülmesine vesile olmuştur.

          İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğündeki başarıdan sonra İstanbul Lisesi programı satın almak isteyince 1990 yılında Yeldan Bilgisayar adıyla ticari faaliyetine başlamıştır. O günlerden bu zamana dek kanunlardan taviz vermeyen tutumuyla bordro programı satmaktan daha çok yanlış uygulama içerinde olan pek çok defterdarlık, mal müdürlükleri ve mutemetleri bilgilendirmiştir.

           Devlet Muhasebatı konusunda deneyimli bir aydın kitleyi firmaya danışman olarak katan Yeldan Bilgisayar mevzuat konusunda zengin bir deneyime sahiptir. Devlet Maaş Mevzuatı konusunda bu güne dek hiçbir hata yapmayarak başka program kullanan kurumlarımızın dahi ilgisini çekmektedir.

           Son dönemde web yazılımlarında görülen eksiklikler ve yaşanan ciddi mağduriyetleri gördükten sonra, çevresel baskılar sonucunda, piyasaya en kalitelisinden, en ekonomik değere sahip, müşteri ve ziyaretçi odaklı web yazılımı yapma kararı alarak, ciddi bir ekiple, piyasa araştırması yapmış, sonucunda bu yazılımı üretmiştir.

Kullanan herkesin mutlu olması dileğiyle,

Saygılarımla Ümit YELDAN