Hoşgeldiniz
Hoşgeldiniz


DOĞRU YERDESİNİZ İÇİNİZ RAHAT OLSUN!

 


DOĞRU YERDESİNİZ İÇİNİZ RAHAT OLSUN!

Faaliyetlerinize odaklanarak, istek ve ihtiyaçlarınızı belirleyip, en doğru çözüme ulaşmak için en uygun yaklaşımı tanımlıyor, farklı sektörlerdeki deneyim ve birikimlerimizi sizlerle paylaşıyor, hedeflerinize basan ile ulaşmanız için vergi stratejilerinizi belirtiyoruz.
Vergi mevzuatındaki ani değişikliklerden sizi haberdar eder ve sizin sadece işinize yoğunlaşmanızı sağlarız. Muhasebe ve Maliyet sistemlerinizi kurar ve ilgili departmanlarınızı oluştururuz. Mali mevzuatta yer alan vergi teşvikleri ve istisnalarının en üst düzeyde kullanılması için tarafınıza sürekli bilgi akışı sağlar, şirketlerin faaliyetlerine özgü vergisel durumlarının dikkate alınarak vergi planlaması modellerinin oluşturulmasında teknik destek sağlarız...
Görevimiz , şirketlerin ana faaliyet konularına ilişkin Vergi Mevzuatı karşısındaki konumlarını belirlemek, yararlanılabilecek yasal vergi avantajlarını sunmak, nasıl uygulanacağını planlanmak ve geleceği de göz önünde tutarak şirketinizin geleceğini planlamaktır.

 


 
 
 

  

  

  

  

  

  

Bu sayfayı Tavsiye Edecem